UNIVERZÁLNÍ ŽIVOTNÍ ENERGIE REIKI
 
Reiki je japonské slovo a znamená univerzální životní energie. Tato energie proudí vším živým a má uzdravující účinky.  Energie se předává příjemci a tím jsou aktivovány přirozené schopnosti lidského těla k jeho samoléčbě. Energie proudí do míst, kde je jí nejvíce zapotřebí, uvolňuje zablokované energie a navozuje stav rovnováhy a klidu. Je to bezpečný způsob nápravy mnoha akutních i chronických potíží. Současně napomáhá přijemci například k provedení změny způsobu života či osobních postojů.
Pro koho je tato metoda vhodná?
Energie Reiki prospívá každému. Jedinec s dostatečným množstvím energie řeší vše snáz, s nadhledem, pohled na svět a na život je jasnější. Energie napomáhá zlepšení komunikace mezi lidmi. 
 
Jak a kdy může pomoci?
Kdykoli a se vším. Reiki není náhradou klasické medicíny, ale může se stát jejím doplňkem. Příkladem je zlomená noha, se kterou samozřejmě půjdeme k lékaři. Na vyvrtnutý kotník patří octanový obklad, obinadlo a klid. Nicméně doba, kdy nemůžeme chodit, se s pomocí energie Reiki podstatně zkrátí. Tím, že se aktivují samoléčící a hojící schopnosti našeho těla, se tělo zhojí dříve.
UVOLNĚNÍ STRESU - Psychoenergetická kinezioterapie - Duhový systém

Duhový systém je vzdělávací systém v oblasti práce se stresem a osobního rozvoje. Je to systém vytvořený Patricií a Janem Löblem ze společnosti Duhový Anděl, ve spolupráci s Danielem Whitesidem, jedním ze zakladatelů metody One Brain. Je to unikátní systém, který pracuje s životní energií, psychikou a tělem. Odstraňuje stres, obnovuje rovnováhu v těle, navrací zdraví. Využívá svalového testu, pracuje s kyvadlem, automatickou kresbou, energií Reiki…

 

Metodu One Brain vytvořili Gordon Stokes a Daniel Whiteside v 80. letech miulého století a  vychází z moderních neurologických výzkumů, které jsou kombinovány s východními praktikami práce se stresem. Vychází z poznání, že každá nemoc nějakým způsobem souvisí s naší psychikou. Naše zdravotní problémy odráží stav naší duše. Pokud není duše a tělo v souladu, "někde" na těle se to projeví. 

 

Pro koho je metoda vhodná?

Duhový systém je určen každému, kdo si chce tvořivě změnit svůj život.

Na počátku všech zdravotních problémů je stres (emocionální příčina). Mozek je jako biologický počítač, který si ukládá vše, co prožijeme od početí až po současnost. Vlivem prožitého stresu dojde v těle k zablokování energie, je přerušen přirozený tok energií a důsledkem jsou různé fyzické či psychické potíže. Přichází nemoc. Cílem této metody je navrátit rovnováhu, abychom se cítili dobře jak na těle, tak na duši, SEBEvědomí , šťastní a zdraví.

 

S čím může pomoci?

Napravuje problémy jako dyslexie, dysgrafie, problémy s učením, napomáhá řešení alergií, závislostí, fobií, ale i dalších fyzických či psychických poruch. Posiluje správnou funkci organismu, zbavuje ho stresu. Nastolením rovnováhy napomáhá zlepšení komunikace

v partnerském i pracovním životě. Tato metoda nenahrazuje klasickou medicínu, ale je jejím výborným doplňkem.  

 

Důležité je CHTÍT se uzdravit, CHTÍT něco v životě změnit. Prvním krokem je uvědomění...

Jak tato metoda funguje?

Mozek koordinuje činnost svalů v těle.  Naše svaly reagují na centrální nervový systém. Mozku můžeme zadat jakoukoli otázku, na níž lze odpovědět ano-ne, a dostaneme odpověď v podobě změny svalového napětí na těle, konkrétně na předloktí. Takto lze zjistit potřebné informace k danému problému, které bychom na vědomé úrovni nemohli získat. 

THE BODY TALK ACCESS 

Access je terapeutický nástroj pro každodenní použití. 5 technik vybraných z celostní medicíny BodyTalk System™ pomáhá vyřešit běžné zdravotní problémy v každodenním životě. Access může využít každý, kdo chce zlepšit zdravotní stav a životní pohodu sobě, své rodině nebo svým klientům. 

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now