Zuzana Krupičková

Práci s životní energií a technikám uvolňujícím stres  se věnuji již několik let. 

 

V roce 2007, když se mi narodila má první dcera, jsem také hledala.... Hledala jsem cestu, řešení zdravotních problémů svých i dcery. Mé hledání mě dovedlo k velmi milým lidem, později učitelům, kteří mi ukázali, že problémy mají řešení.  Že život je takový, jaký si ho uděláme. Může být trápením i dobrodružstvím. Záleží na našem postoji.

 

Z počátku jsem chodila jen na terapii, ale po čase jsem zjistila, že sobě a své rodině mohu pomáhat i sama a absolvovala jsem kurz Reiki, postupně I. až III. stupeň. 

 

Po čase jsem se začala učit techniky uvolňující stres a přidala i Bachovu květovou terapii.  Jsem koučkou NLP - neurolingvistického programování, hypnoterapeutkou. V současné době využívám všech zkušeností k pomoci sobě i druhým. Absolvovala jsem různé kurzy v rámci sebeléčení a osobního rozvoje. 

 

Výše zmíněné techniky propojuji s pohybem a cvičením, který neodmyslitelně patří k životu.  V současné době působím jako trenér zdravotního/rehabilitačního cvičení pro děti i dospělé. Věnuji otužování Wim Hof metodou a učím se čchi kung. S kolegyní Karolínou Rutovou pořádáme pravidelně konstelace na různá témata. 

Stále se dále vzdělávám a hledám... kde je potěšení a radost :). Miluji pobyt v přírodě, v lese. V posledních měsících se učím šamanské cestování pod vedením úžasné šamanky Namu. Propojení s přírodou a komunikace s zvířaty síly je pro mě velice inspirující a naplňující. 

 

"Být jako řeka, jež plyne neslyšně uprostřed noci.

Nebát se v nočních tmách,

zrcadlit hvězdy, jsou-li na výšinách.

A když nebesa ztěžknout mraky, jež jako řeka, voda jsou,

I ty zrcadlit bez hořkosti v pokojných hlubinách."

Manuel Bandeira

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now